Totally of us.

Identity in the Folk

Iwona Połomska

nauczyciel języka niemieckiego

     Agata Lech

nauczyciel języka angielskiego

Eliza Tarnawa

nauczyciel języka angielskiego

Obecnie rozpoczęliśmy realizację kolejnego projektu Europejskiego o nazwie "Totally of us - identity in the folk" w którym uczestniczą uczniowie i nauczyciele z Polski, Włoch i Turcji.

W ramach prac nad projektem, uczniowie przygotowali swoje propozycje logo. Spośród 15 prac wybrano zwycięzcę - logo ze szkoły włoskiej. Pojawi się ono na wszystkich produktach powstałych w trakcie trwania projektu. Pierwszym takim produktem jest kalendarz na rok 2020.

WIDEOKONFERENCJA

19 lutego 2020 odbyła się wideokonferencja w ramach naszego projektu.  Podczas spotkania uczniowie mieli okazję przedstawić się oraz poznać uczniów ze szkoły tureckiej i włoskiej.

Konferencja poświęcona była również uświadomieniu uczniom, jak ważnym elementem w życiu ludzi jest wzajemna tolerancja oraz poznanie tradycji, zwyczajów i kultury innych krajów. Podkreślono kilkukrotnie znaczenie projektów międzynarodowych i programów edukacyjnych, takich jak Erasmus+.  

ZWYCIĘSKIE LOGO PROJEKTU ZE SZKOŁY Z WŁOCH

PHOTO-2019-12-06-13-45-04.jpg

PIERWSZY PRODUKT STWORZONY

W RAMACH PROJEKTU

Calendar%20new%202021-1_edited.jpg
196887_flaga_turcja.jpg

Nasza Wizyta w Turcji - relacja

W dniach 16 -20 maja 2022 gościmy grupę z Włoch i Turcji w programie jest zwiedzanie Warszawy, Bielska i Krakowa i także wizyta pełna aktywności w naszej szkole. 

web_banner_970X250px.jpg

Opracowanie strony - A. Pałka